Tabela usług logistycznych 

Usługa logistyczna Płatność przelewem Płatność przy odbiorze
​​ Kurier (DPD / Raben) Ustalana indywidualnie po złożeniu zamówienia. niedostępna
Dostawa transportem Somar

Ustalana indywidualnie po złożeniu zamówienia.

niedostępna
Odbiór Osobisty 0 zł 0 zł 

 

Dostawa Kurierem (DPD / Raben) 

Do realizacji dostaw na terenie całej Polski wykorzystujemy wiodące i sprawdzone międzynarodowe firmy kurierskie - DPD oraz Raben. Korzystamy wyłącznie z przewoźników, z którymi łączą nas wieloletnie relacje partnerskie. Takich, do których mamy zaufanie. Z dbałości o bezpieczeństwo dostaw oraz specyfiki branży, wymagającej niestandardowego podejścia do logistyki, wybór kuriera pozostawiamy w gestii naszego Działu Obsługi Klienta. 

 

Dostawa transportem Somar

Usługa realizowana lokalnie, ograniczona strefowo. Dostawa naszym transportem, to gwarancja bezpieczeństwa i punktualności. Poniżej zamieszczamy wykaz stref i miejscowości, dla których ta usługa jest dostępna. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. 
 

Odbiór osobisty w siedzibie firmy 

Jeśli złożyłeś zamówienie z odbiorem osobistym, po potwierdzeniu przez Dział Obsługi Klienta, będziesz mógł odebrać je osobiście w siedzibie naszej firmy: 

SOMAR Spółka Jawna
ul. Poznańska 117
62-800 Kalisz Polska

Usługa odbioru osobistego jest całkowicie bezpłatna!

 

Dostępne formy płatności 

W chwili obecnej korzystamy z nastepujących form płatności:

Płatność przy odbiorze - możliwa wyłącznie przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy.

Płatność klasycznym przelewem - z konta na konto, bez pośredników i bramek płatności. Poniżej podajemy dane konta do wpłat:

SOMAR Spółka Jawna
BANK: 
Nr konta: PL 

Płatność terminowa - usługa dostępna wyłącznie dla Klientów, którzy spełnią określone warunki i nie zalegają z płatnościami.